• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
02 kwietnia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Ukazał się Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2019. Urząd Miasta piąty rok z rzędu wydał publikację z informacjami o przedsięwzięciach organizowanych, współorganizowanych i wspieranych przez miasto, o inicjatywach jednostek podległych, współpracujących i akcjach społecznych. Kalendarz dostępny jest w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Mieszkańców i przyjezdnych czekają koncerty m.in. Anny Wyszkoni i Kamila Bednarka. Podczas Dni Ciechanowa wystąpią Reto, Kękę, Sokół i Quebonafide. Koncerty z udziałem gwiazd muzyki pop będą miały miejsce także w ramach zaplanowanych w mieście pierwszy raz Dożynek Województwa Mazowieckiego, jak również Biesiady Kasztelańskiej. Tak jak w ubiegłym roku przewidziane są plenerowe „Spotkania z teatrem” na placu Jana Pawła II. Tradycyjnie zapraszamy na Jarmark Wielkanocny, Spotkania Motocyklowe, Ciechanowskie Święto Biegania, Przegląd Orkiestr Dętych i Marathon MTB. W kalendarzu znajduje się chronologiczny spis z datami, godzinami i miejscami. Zamieszczone są również plakaty.

Bezpłatny Kalendarz Miejskich Wydarzeń dostępny jest między innymi w ratuszu, w punktach, do których dostarczana jest Gazeta Samorządu Miasta Ciechanów, restauracjach i hotelach. Opublikowany został również w wersji elektronicznej poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Kalendarz Miejskich Wydarzeń - wiosna/lato 2019 2.29MB pobierz plik: Kalendarz Miejskich Wydarzeń - wiosna/lato 2019

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H