do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
19 kwietnia 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
 
 

Artysta Piwnicy Pod Baranami, poeta, pieśniarz, kompozytor, gitarzysta Leszek Wójtowicz, będzie gościem trzeciego wydarzenia z cyklu „Scena Zaułek” organizowanego 20 kwietnia o godz. 19.00 w Fabryce Kultury ZGRZYT.

W pierwszym autorskim recitalu Leszka Wójtowicza „Niepewna droga”, zaprezentowanym w 1980 r., znalazł się symboliczny utwór „Moja litania”. Wśród jego recitali śpiewanych w „drugim obiegu” były m.in. „Złe godziny” czy „Mówią mi, że tam w Moskwie”. Obecnie wykonywany przez Wójtowicza recital to głównie utwory napisane po 1989 roku. Artysta podkreśla, że śpiewa „o sprawach, które wszyscy znamy...", jego przekazom towarzyszy uśmiech i ironia. Ceni sobie kameralne spotkania z publicznością. 

„Scena Zaułek” to cykliczne spotkania, które jako gospodarz prowadzi Wojtek Gęsicki. Gośćmi poprzednich byli: Artur Gotz oraz Agata Ślazyk.

Projekt „Scena Zaułek” przy wsparciu Urzędu Miasta Ciechanów realizuje Stowarzyszenie Ciechanowskie Forum Muzyczne Sine Nomine. Spotkania odbywają się w nowej siedzibie Fabryki Kultury ZGRZYT przy ul. Narutowicza 4A. Wstęp kosztuje 15 zł.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H