do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
28 lutego 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Na 5. sesji przedstawiono informację z działalności Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO. Podczas obrad 28 lutego radni przyjęli 13 uchwał.

Rada wyraziła zgodę na zbycie pięciu działek, znajdujących się w obrębie Śródmieścia i Podzamcza. Przychylili się też do sprzedaży nieruchomości położonej pomiędzy ul. Wesołą i Sławika oraz lokalu przy ul. Warszawskiej 10a. Radni zdecydowali o kupnie niezabudowanej działki przy ul. Powstańców Warszawskich.

Trzem ulicom, powstałym w wyniku podziału gruntów, nadano nazwy. Są to: ul. Tadeusza Sołtyka (odchodząca od ul. Płońskiej w kierunku północno-wschodnim do granicy miasta), ul. Henryka Szczęsnego (odchodząca od ul. Płońskiej w kierunku wschodnim do granicy miasta) i ul. Bolesława Mariana Kuźmińskiego-Lesiowskiego (łącząca ul. Sołtyka z ul. Szczęsnego).

Akceptację radnych uzyskała uchwała w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących Budżetu Obywatelskiego. Radni zdecydowali o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Zagumienna – Powstańców Wielkopolskich”. Z powodu braków formalnych we wniosku oraz negatywnych opinii odmówili ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Opinogórskiej. Przychylność rady zyskała uchwała dotycząca poboru opłaty skarbowej w drodze inkasa oraz zwolnień od podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis dla przedsiębiorców realizujących na terenie miasta nowe inwestycje i tworzących nowe miejsca pracy. Skargę na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 uznano za bezzasadną.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H