do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
04 marca 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Kandydatów na trzecią kadencję Ciechanowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego organizacje pozarządowe mogą zgłaszać do 20 marca. Każda może zgłosić jednego kandydata, który powinien uzyskać rekomendację co najmniej trzech innych organizacji.

Kandydatura musi być zgłoszona na formularzu, który jest do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej, jako załącznik do ogłoszenia. Wypełniony formularz należy złożyć w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta (ul. Wodna 1) bądź wysłać pocztą elektroniczną (e-mail: ).

W Urzędzie Miasta zorganizowane będzie spotkanie, podczas którego przedstawiona zostanie lista zgłoszonych kandydatur i zaprezentowane zostaną ich programy działania w radzie. W drodze głosowania tajnego odbędzie się wybór 6 osób, które zostaną zarekomendowane prezydentowi miasta.

Ciechanowska Rada Działalności Pożytku Publicznego składa się z 6 przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz 3 przedstawicieli Rady Miasta i 3 przedstawicieli prezydenta.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H