• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
22 kwietnia 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

Anna Maria Jopek oraz KROKE wystąpią 2 maja na Zamku Książąt Mazowieckich. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 1 maja COEK STUDIO zaprasza na piknik z atrakcjami do ogrodów nad Kanałami. 3 maja odbędą się uroczystości patriotyczne.

Koncert Anny Marii Jopek i KROKE rozpocznie się o godzinie 18.00. Wspólny projekt artystów jest połączeniem różnych gatunków muzycznych. Inspiracje czerpią z przeszłości, balansują na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej.

– Serdecznie zapraszam na ten niezwykły koncert, który z pewnością dostarczy nam niezapomnianych muzycznych wrażeń. Dodatkowo wyjątkowy klimat stwarzać będzie samo miejsce, czyli Zamek Książąt Mazowieckich. Zamkowe koncerty to już ciechanowska tradycja – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

W ubiegłym roku gwiazdą tego typu koncertu był Grzegorz Turnau. Podczas tegorocznej „Majówki” w Ciechanowie prócz koncertu zaplanowane są inne wydarzenia. 1 maja COEK STUDIO od godziny 10.00 do 15.00 organizuje w ogrodach nad Kanałami śniadanie na trawie – rodziny piknik z muzyką i atrakcjami dla dzieci i dorosłych. O godzinie 14.00 w siedzibie ośrodka będzie można włączyć się w bicie gitarowego rekordu Guinnessa w ramach Thanks Jimi Festival. Zaplanowana jest transmisja z Wrocławia, wszyscy chętni zagrają utwór „Hey Joe” Jimiego Hendrixa.

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, partii politycznych, organizacji społecznych i szkół o godzinie 12.00 złożą kwiaty pod pomnikiem P.O.W. przy Placu Kościuszki. O godzinie 13:00 w kościele Św. Tekli odbędzie się msza za ojczyznę.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H