do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
11 stycznia 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
Ratusz. Ujęcie frontu od strony południowo-wschodniej

Stypendium artystyczne na 2018 rok zostało przyznane pięciu uczniom: Alicji Szemplińskiej, Alicji Stypik, Marcie Skibińskiej, Gabrielowi Staszewskiemu i Szymonowi Pogorzelskiemu. Jest to nowa forma wsparcia uzdolnionych dzieci i młodzieży.

Uchwała w sprawie stypendium została podjęta podczas listopadowej sesji Rady Miasta. Stypendia przeznaczone są dla pięciu uczniów, uczących się lub mieszkających w Ciechanowie, szczególnie uzdolnionych w zakresie twórczości artystycznej i swoimi osiągnięciami promujących Ciechanów. Wnioski o przyznanie stypendium przyjmowane były do 30 grudnia. Wpłynęły 24 wnioski, które przeanalizowała komisja oceniające. Komisja zarekomendowała, a prezydent ostatecznie zdecydował, że stypendium na 10 miesięcy (z wyłączeniem wakacji) w wysokości 200 zł otrzymają: uczennica Szkoły Podstawowej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej Alicja Szemplińska (śpiew), uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Krasińskiego Alicja Stypik (śpiew i recytacja), uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 Marta Skibińska (śpiew, gra na skrzypcach, taniec), uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 Gabriel Staszewski (gra na akordeonie), uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Krasińskiego Szymon Pogorzelski (śpiew, aktorstwo, recytacja).

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H