• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
20 listopada 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Pod ścianą ustawiony rząd stołów z krzesłami. Na stołach stoi 5 monitorów z klawiaturami i myszkami. Na ścianie przy której stoją stanowiska komputerowe wiszą 3 tablice z informacjami o tematyce informatycznej
 

Pracownie informatyczne w trzech miejskich podstawówkach już zyskały nowy sprzęt. W czwartej pojawi się jeszcze w tym roku.

Pracownia informatyczna w Szkole Podstawowej nr 6 otrzymała 15 zestawów komputerowych, 15 zestawów słuchawek, tablicę multimedialną, projektor, urządzenie wielofunkcyjne i laptop. Korzystać z niej będą uczniowie klas I-III. Przestarzały sprzęt wymieniono także w pracowni w Szkole Podstawowej nr 7 z oddziałami integracyjnymi. Do dyspozycji uczniów jest 16 komputerów, projektor oraz podłoga interaktywna Fun Floor EDU. W sali realizowane będą zajęcia dla klas I-VIII. Komputery zostały wyposażone w najnowsze oprogramowanie MS Office 2019.

Jeszcze w tym roku zmodernizowana zostanie także pracownia w Szkole Podstawowej nr 5, z której korzystać będą uczniowie VII i VIII klas. Zakupionych zostanie 15 komputerów z oprogramowaniem, drukarka, projektor i meble.

Dofinansowanie w wysokości  94290,99 zł dla trzech wymienionych wyżej szkół miasto pozyskało z „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”. Stanowi ono 70 % całości kosztów.

Z kolei w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 otrzymali 12 dotykowych laptopów oraz mobilną szafę do ich przechowywania. Sprzęt został w 100% sfinansowany ze środków zewnętrznych.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H