• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
03 lipca 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Prezydent Krzysztof Kosiński przyznał nagrody za szczególne osiągnięcia artystyczne. Nagrodę I stopnia, w wysokości 1500 zł, otrzymała Magdalena Szymańska, uczennica Społecznej Szkoły Podstawowej STO. Nagroda II stopnia, w wysokości 1000 zł, trafiła do Wiktorii Żerek ze Szkoły Podstawowej nr 3, natomiast nagroda III stopnia, po 500 zł, do Alicji Stypik z I Liceum Ogólnokształcącego, Karoliny Nowak ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Barbary Smolińskiej z SSP STO. Nagrodę specjalną odebrała Alicja Szemplińska z I LO.

Nagrody zostały wręczone dziś (3 lipca) w ratuszu. Magdalenę Szymańską doceniono za sukcesy taneczne. Wiktoria Żerek także tańczy, gra na fortepianie, recytuje. Alicja Stypik ma osiągnięcia w konkursach wokalnych, podobnie jak Karolina Nowak, która występuje indywidualnie ale także zespołowo. Jeżeli chodzi o śpiew jak również recytację, wyróżnia się w tych dziedzinach też Barbara Smolińska. Do wokalistki Alicji Szemplińskiej, która w poprzednich latach była laureatką nagrody za szczególne osiągnięcia artystyczne, w tym roku trafiła nagroda specjalna (w wysokości 1000 zł). Dyplomy i upominki otrzymały wszystkie pozostałe osoby, które były nominowane przez szkoły: Anna Stawińska, Olga Kosewska, Jakub Skierkowski i Karol Bugajewski z SP nr 7 oraz Maria Długozima i Stanisław Bronowski z SSP STO.

Prezydent Krzysztof Kosiński w 2016 roku wydał zarządzenie w sprawie ustanowienia Nagrody Prezydenta Miasta Ciechanów dla uczniów za szczególne osiągnięcia artystyczne. Nagrody przyznane zostały czwarty raz. O przyznanie wyróżnienia swojemu uczniowi może wnioskować każda ciechanowska szkoła podstawowa i ponadpodstawowa. Dyrektor szkoły może złożyć dwie nominacje. Można było je składać do 9 czerwca. Zgodnie z założeniami, nagrodę może otrzymać uczeń, który w roku szkolnym poprzedzającym jej przyznanie reprezentował Ciechanów w konkursach o randze wojewódzkiej, krajowej, międzynarodowej. Nagrody przyznaje prezydent na wniosek powołanej zarządzeniem pięcioosobowej Kapituły Nagrody Prezydenta Miasta, w skład której wchodzą przedstawiciele prezydenta, Rady Miasta Ciechanów oraz Ciechanowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H