• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
03 lipca 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Zakończyła się budowa placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 1, gdzie dotychczas nie było tego typu obiektu. Ponadto w ramach inwestycji wyremontowane zostało boisko.

Przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Orylskiej do dyspozycji najmłodszych są cztery bujaki, huśtawka podwójna, karuzela tarczowa, karuzela krzyżowa, stożek obrotowy, mostek, ścianka sprawnościowa, zestaw zabawowy, zjeżdżalnia, sześciokąt wielofunkcyjny, urządzenie zabawowe typu plac zabaw, altana czworokątna oraz dwa stoliki do gry. Zamontowane zostały ławki, kosze na śmieci oraz stół z ławkami. Obiekt ogrodzono, ułożono poliuretanową nawierzchnię. Przeprowadzono także modernizację boiska.

W obecnej Szkole Podstawowej nr 1 istniało gimnazjum, w związku z czym nie było potrzeby istnienia tam placu zabaw. Po przekształceniu w podstawówkę do prezydenta miasta zwróciła się grupa rodziców z prośbą o utworzenie tego rodzaju miejsca dla dzieci.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H