do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
10 września 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Linia nr 11 kursująca do Opinogóry i Regimina została uruchomiona pod koniec sierpnia i cieszy się dużym zainteresowaniem pasażerów. Z linii korzysta dziennie średnio od 250 do 300 podróżnych, w zależności od dnia tygodnia.

Największą frekwencją cieszą się kursy dowożące i odwożące młodzież szkół średnich. Z tych przejazdów jednorazowo korzysta 30- 40 osób. Rozkład uzgodniony został ze Starostwem Powiatowym w Ciechanowie, w sposób uwzględniający kursy innych przewoźników. W dni robocze wykonywanych jest sześć par kursów, w godzinach porannych i popołudniowych. Autobusy rozpoczynają kurs z Regimina przez Lekowo. W Ciechanowie linia przebiega ulicami Sienkiewicza, 17 Stycznia, Tatarską, 3 Maja, Pl. Kościuszki, 11 Pułku Ułanów Legionowych, Pułtuską. Dalej przez Chrzanówek i Władysławowo do Opinogóry (ta sama trasa w przeciwnym kierunku).

Obecnie zbierane są opinie mieszkańców gmin Opinogóra i Regimin dotyczące rozkładu jazdy. Najprawdopodobniej zostaną wprowadzone drobne korekty, które jeszcze bardziej dostosują rozkład jazdy do potrzeb podróżnych.

 Uruchomienie połączenia było możliwe dzięki podpisaniu przez prezydenta Ciechanowa umów z wójtami: Opinogóry Górnej i Regimina.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H