do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
10 września 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
 

W sobotę, 8 września na nowej ciechanowskiej bieżni lekkoatletycznej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W imprezie uczestniczyło ponad 500 młodych zawodników z 61 klubów województwa warmińsko–mazurskiego i mazowieckiego.

Była to najważniejsza impreza dla tej kategorii wiekowej punktowana do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Po raz pierwszy kibice lekkiej atletyki mieli okazję zobaczyć tego typu zawody na nowej bieżni wraz ze wszystkimi urządzeniami i specjalistycznym sprzętem. Zmagania młodych sportowców były dużym widowiskiem dla kibiców i samych zawodników. Rywalizacja odbywała się w konkurencjach biegowych: sprinty (w tym biegi przez płotki), biegi średnie i długie oraz konkurencje techniczne, m.in. rzut oszczepem, rzut dyskiem, pchnięcie kulą, skok w dal i wzwyż. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Ciechanowa, podopieczne trenera Zbigniewa Majewskiego. Julia Kwasieborska zajęła 3 miejsce w biegu na 100 metrów, a Aleksandra Szemplińska wywalczyła 4 lokatę w skoku w dal.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dwukrotny Mistrz Olimpijski z Pekinu i Londynu w pchnięciu kulą, Tomasz Majewski, który obecnie pełni funkcję Wiceprezesa PZLA i Prezesa Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki oraz prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H