do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
10 września 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Kompleksowa przebudowa ul. Kwiatowej wchodzi w kolejną fazę. Dziś rozpoczęło się układanie pierwszej warstwy asfaltu. Remont tej ulicy możliwy jest dzięki porozumieniu pomiędzy prezydentem i starostą oraz pozyskaniu środków zewnętrznych. Prace potrwają do końca września.

Modernizacja obejmuje liczący blisko 670-metrowy odcinek od ronda na pętli miejskiej w kierunku Gąsek. W pierwszej kolejności wybudowana została kanalizacja deszczowa, przebudowane zostały przyłącza gazowe. Trwają prace energetyczne oraz roboty brukarskie. Przebudowywane jest skrzyżowanie z ul. Wesołą.

Zakres kompleksowej inwestycji w ul. Kwiatową to: rozbudowa i poszerzenie jezdni, budowa chodników, zjazdów, dwukierunkowej ścieżki rowerowej, zatok autobusowych, budowa oświetlenia ulicznego oraz zagospodarowanie przydrożnej zieleni.

Na realizację inwestycji pozyskano 1 597 658,09 zł w ramach „Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019”. Przyznana kwota stanowi połowę wartości inwestycji.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H