do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
31 marca 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Na cmentarzu komunalnym przy głównej alei tuż obok wejścia stoi tablica z mapą nekropolii. Wzdłuż alei ustawione są ławki

Na terenie cmentarza przy ul. Gostkowskiej, przy wejściu głównym zamontowana została nowa, bardziej czytelna, zaktualizowana mapa nekropolii. Obok mapy, na specjalnej ogólnodostępnej tablicy umieszczony został regulamin cmentarza.

Umieszczenie regulaminu w formie tablicy w centralnym miejscu cmentarza daje odwiedzającym prosty dostęp do potrzebnych informacji. Administracją cmentarza od ubiegłego roku zajmuje się Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Uchwałą Rady Miasta wprowadzony został nowy regulamin i cennik. Miasto otrzymało Rozstrzygnięcie Nadzorcze Wojewody Mazowieckiego uchylające w części zapisy uchwały, z którym, zdecydowanie się nie zgodziło. Do Sądu Administracyjnego złożona została skarga na rozstrzygnięcie. Sąd w całości przychylił się do stanowiska Gminy Miejskiej Ciechanów, zapał wyrok, uchylający w całości rozstrzygnięcie nadzorcze wojewody, o czym poinformowała podczas marcowej sesji Rady Miasta zastępca prezydenta Joanna Potocka-Rak.

– Informacje i zapisy, które zostały uwzględnione w cenniku są zasadne i zgodne z prawem. Mieliśmy na uwadze przede wszystkim dobro mieszkańców i Gminy Miejskiej Ciechanów, a nie pojedynczego przedsiębiorcy z branży pogrzebowej – powiedziała zastępca prezydenta.

Cennik, regulamin, niezbędne informacje dostępne są na stronie cmentarza ciechanow.artlookgallery.com . Poprzez tę stronę każdy może w prosty sposób zlokalizować grób osoby pochowanej na cmentarzu komunalnym w Ciechanowie.

W kwietniu na cmentarzu zostanie ustawionych 231 betonowych słupków z tabliczkami z numerami kwater.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H