• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
30 marca 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Ilona Felicjańska na zdjęciu promującym jej książkę

W najbliższą niedzielę, 2 kwietnia, o godz. 13.00 w kościele parafialnym św. Piotra Apostoła przy ul. Wyspiańskiego 25 odbędzie się kolejne spotkanie społeczno-edukacyjne, organizowane dzięki współpracy miasta i parafii. Gościem będzie Ilona Felicjańska – modelka, bizneswoman, założycielka i prezes Fundacji „Niezapominajka” oraz obecnie „Instytutu Miłości”.

Prezydent Miasta Ciechanów i proboszcz Parafii Św. Piotra Apostoła zapraszają na spotkanie wszystkich mieszkańców miasta. Celem cyklu jest uwrażliwienie i edukacja mieszkańców na temat m.in. problemów uzależniań i przemocy domowej.

Gość najbliższego spotkania, Ilona Felicjańska, to polska modelka, II wicemiss Polonia z 1993 r., bizneswoman, pisarka, założycielka i prezes Fundacji „Niezapominajka” oraz obecnie Instytutu Miłości, którego celem jest udzielanie wsparcia i pomocy osobom uzależnionym.

Ilona Felicjańska opowie, jak uzależniła się od alkoholu oraz o przebytej długiej drodze do pokonania nałogu. Twierdzi, że „gro alkoholików to ludzie, których codziennie mijamy na ulicy, spotykamy w biurach, urzędach, szpitalach, sklepach. To urzędnicy lekarze, prezesi, nauczyciele. Alkoholizm jest chorobą najbardziej demokratyczną – nie patrzy na wykształcenie, stan posiadania, pozycję społeczną – bierze wszystkich”. Ilona Felicjańska napisała poradnik dla uzależnionych kobiet, który będzie można kupić po spotkaniu.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H