• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
28 czerwca 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

W sobotę, 30 czerwca, na placu Jana Pawła II odbędzie się XXV Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych. O godz. 12.30 orkiestry przejdą ul. Warszawską, z okolic dawnego hotelu Polonia, przed ratusz. Tam zostanie otwarty Przegląd.

W Przeglądzie weźmie udział sześć orkiestr. Każda w wylosowanej kolejności wykona koncerty konkursowe – zaprezentuje trzy utwory z własnego repertuaru, w tym jeden polskiego kompozytora. Prócz koncertów konkursowych oceniana będzie gra w marszu. Po zakończeniu pokazów będzie miał miejsce koncert z okazji 100-lecia niepodległości. Ogłoszone zostaną wyniki Przeglądu oraz wręczone dyplomy i upominki.

W Przeglądzie wezmą udział: Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pułtusku, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Gozdowo, Orkiestra Dęta „Quantum” Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychwale, Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Mońkach.

Wydarzenie organizowane jest Prezesa Zarządu Głównego ZGZOSP oraz Prezydenta Miasta Ciechanów.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H