• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
17 lipca 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Na kulturalnej i turystycznej mapie Ciechanowa pojawi się kolejne wyjątkowe miejsce. W sobotę 18 lipca otwarty zostanie letni ogródek Klubokawiarni W18 przy zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy Pianki na ul. Warszawskiej 18. W weekendy ogródek będzie funkcjonował do godziny 22.00.

Od najbliższej soboty 18 lipca od godziny 14.00 mieszkańcy miasta i turyści będą mogli wypoczywać na ul. Warszawskiej w nowym ogródku kawiarnianym. W dniu otwarcia gościom od godziny 19.00 czas umilą dźwięki Retro Jazz Trio (Michał Kaszubowski, Tomasz Kaszubowski, Maciej Ostromecki). Pracownicy Kawiarni przeprowadzą na ul. Warszawskiej specjalną degustację kawy na zimno oraz słodki poczęstunek dla gości.

Kawiarnia W18 słynie z bogatej oferty kaw (w tym mrożonych, klasycznych i alternatywnych). W letnim menu pojawią się słodkości (wybór domowych ciast i deserów), ale też sałatki, kanapki i chłodnik.

Od jutra w kawiarni będzie można też wypić alkohol – od śródziemnomorskich win po wina musujące i kolorowe drinki oraz rozkoszować się literaturą. Dla gości udostępnione będą m.in. albumy o historii, literaturze, teatrze, czy sztuce. Nie zabraknie też literatury kobiecej, książek biograficznych oraz wyjątkowych albumów dla najmłodszych.

Klubokawiarnia W18 zmieni też godziny otwarcia. Będzie dostępna dla gości od wtorku do czwartku w godzinach 12.00-20.00. Natomiast w weekendy (piątki, soboty, niedziele) kawiarnia i ogródek będą czynne od 14.00 do 22.00.

Kamienica Pianki, która została zrewitalizowana przy udziale środków unijnych, rozpoczęła funkcjonowanie we wrześniu ubiegłego roku. Organizowane są w niej spotkania kulturalne, wernisaże, koncerty. W budynku prowadzone są też działania edukacyjne – funkcjonują Klub Klub Młodego Odkrywcy i Klub Seniora.

Zestaw logotypów współtwórców akcji: Fundusz Europejski Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Województwo Mazowieckie i Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H