• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
24 lutego 2021
kategoria:
Aktualności strona główna
Umowę na modernizację ulicy podpisują: od lewej wykonawca Tomasz Gutowski oraz przedstawicielka Urzędu Miasta zastępca prezydenta Iwona Kowalczuk.

Dziś podpisana została umowa na modernizację ul. Okopowej na odcinku od ul. Kasprzaka do ul. Bielińskiej. Pojawi się odwodnienie, nowa nawierzchnia, chodniki, zjazdy indywidualne oraz zasadzonych zostanie 20 drzew. Inwestycja ma zostać zrealizowana do września bieżącego roku.

Na odcinku blisko 700 metrów przebudowana zostanie jezdnia. Istniejącą nawierzchnię bitumiczną na zastąpią kostka betonowa i płyty ażurowe. Droga będzie odwodniona przez budowę kanalizacji deszczowej. Miasto wybuduje chodniki, wykonane zostaną też zjazdy indywidualne do posesji.

Następnie wykonane będzie oznakowanie pionowe i poziome, a teren przyległy zostanie zagospodarowany zielenią. Przy ulicy zasiany będzie trawnik dywanowy,  ponadto zasadzonych zostanie około 20 drzew.

W ramach inwestycji przebudowany będzie też sięgacz ul. Okopowej i łącznik z ul. Bielińską.

Przebudowa drogi będzie wykonana w oparciu o dokumentację techniczną, którą miasto opracowało w 2016 r. Zadanie stanowi kontynuację inwestycji zrealizowanych w ostatnich latach na osiedlu Słoneczne. W 2017 r. przebudowana była ul. Bielińska, a rok później ul. Łukasiewicza.

Dziś zastępca prezydenta miasta Iwona Kowalczuk podpisała umowę na wykonanie robót. Prace wykona wyłoniona w przetargu firma GUTBRUK inż. Tomasz Gutowski. Zakończenia realizacji inwestycji jest planowane na wrzesień 2021 r.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H