• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
14 maja 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
Hala widowiskowo-sportowa. Przed halą duży parking, a na nim zaparkowane auto. Hala ma jasne ściany i nieregularną konstrukcję ze spadzistym dachem nad częścią, w której odbywają się rozgrywki i widowiska. Część administracyjna ma płaski dach.
 

Od 18 maja treningi wznowią kluby piłki ręcznej, podnoszenia ciężarów, taekwondo i siatkówki. Zajęcia w dwóch miejskich halach sportowych będą odbywały się w nowym reżimie sanitarnym i organizacyjnym. Zmieni się także dozwolona liczba osób na boiskach sportowych na świeżym powietrzu.

W poniedziałek 18 maja do treningów powrócą sportowcy trenujący w dwóch miejskich obiektach sportowych. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchamia dwie hale sportowe – przy ul. 17 Stycznia i przy ul. Kraszewskiego.

Treningi wznowią kluby uprawiające dyscypliny halowe: piłkę ręczną, podnoszenie ciężarów, taekwondo i siatkówkę. W hali na ul. 17 Stycznia jednocześnie na treningu przebywać będzie mogło 25 osób i trener. W budynku na ul. Kraszewskiego – 12 osób i trener.

Zajęcia sportowe będą mogły być realizowane wyłącznie w wyznaczonych godzinach, z zachowaniem obostrzeń sanitarnych i organizacyjnych wynikających z decyzji rządu. Na ten moment zaplecze techniczne (w tym szatnie i natryski) nie będzie dostępne. Urządzenia sportowe i sprzęt będą dezynfekowane po zakończeniu zajęć każdej z grup, podobnie toalety. W obiektach sportowych dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk.

Hale i obiekty sportowe zostały zamknięte w połowie marca w konsekwencji decyzji rządu. Od 4 maja zniesiona została część ograniczeń – na zmienionych zasadach otwarte zostały obiekty infrastruktury sportowej o charakterze otwartym, w tym bieżnie i boiska sportowe przy szkołach publicznych. Aktualnie może na nich przebywać maksymalnie 6 osób jednocześnie oraz i trener.

Od poniedziałku 18 maja zwiększa ilość zawodników, którzy będą mogli trenować jednocześnie na boiskach otwartych – będzie to 22 osób, nie licząc trenera.

 Nadal obowiązuje zakaz korzystania z miejskich placów zabaw.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H