• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
15 maja 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
Plaża na Krubinie. Na pierwszym planie znajdują się dwa żagle przeciwsłoneczne. To duże, białe, trójkątne kawałki tkaniny, rozwieszonej na trzech wysokich i cienkich słupach. Tkanina daje cień, w którym można się schować przed palącym słońcem. Pod żaglami siedzi kilka osób. W głębi znajduje się dalsza część plaży i kąpielisko z pomostem. W głębi zdjęcia widać drzewa, rosnące wokół zbiornika wodnego.
 

Trwają przygotowania do tegorocznego sezonu kąpielowego. Termin uruchomienia kąpieliska na Krubinie oraz basenu odkrytego planowany jest, tak jak w poprzednich latach, na koniec czerwca. Może się to jednak zmienić, jeśli na start sezonu kąpielowego nie pozwolą przepisy wydane przez rząd. Kryta pływalnia nadal jest zamknięta z uwagi na rządowe decyzje.

Zbliża się sezon kąpielowy. Z miejskich pływalni (basen kryty MOSiR przy ul. 17 Stycznia oraz zmodernizowany odkryty basen przy ul. Kraszewskiego) korzysta co roku wielu mieszkańców, w tym osoby trenujące pływanie, realizujące na pływalni rehabilitacje, uczniowie ciechanowskich szkół oraz dzieci i opiekunowie w czasie wolnym.

W tym roku, z uwagi na decyzje rządu i stan epidemii, kryta pływalnia MOSiR została zamknięta do odwołania. W czasie wyłączenia pływalni z użytkowania realizowane są prace konserwacyjne. Naprawiana jest wentylacja, zlikwidowano już przecieki wodno-kanalizacyjne, odnawiane są także wybrane pomieszczenia.

Dużym zainteresowaniem w okresie letnim cieszy się również zrewitalizowane kąpielisko Krubin. Otwarcie sezonu kąpielowego przewidziano tam na 26 czerwca. Jednak na ten moment przepisy prawa zabraniają korzystania z otwartego kąpieliska.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H