• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
26 kwietnia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej to okazja do podsumowań inwestycji i projektów, zrealizowanych dzięki pozyskanym dotacjom. Miasto przygotowało specjalną publikację, dostępną w wersji papierowej i elektronicznej.

Publikacja w wersji papierowej bezpłatnie dostępna jest m.in. w ratuszu oraz w punktach, do których trafia Gazeta Samorządu Miasta Ciechanów. W wersji elektronicznej można ją pobrać poniżej.

W publikacji zaprezentowano m.in. ostatnie ciechanowskie inwestycje, jak zagospodarowanie otoczenia dworca kolejowego, rewitalizacja wieży ciśnień i budowa parku nauki, rewitalizacja kamienicy przy ul. Warszawskiej 18, rewitalizacja pasażu im. Marii Konopnickiej, termomodernizacja siedziby miejskiej jednostki kultury, modernizacja Krzywej Hali, budowa obwodnicy wschodniej Ciechanowa, modernizacje ulic Niechodzkiej, Mazowieckiej, Sienkiewicza, instalacja elektronicznego systemu informacji pasażerskiej na przystankach komunikacji miejskiej czy zakup pierwszego autobusu elektrycznego. Przybliżono informacje o rozpoczynających się wkrótce: instalacji pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych u mieszkańców i na obiektach użyteczności publicznej oraz o termomodernizacji 7 budynków mieszkalnych na osiedlu „Bloki”. Podsumowano także projekty miękkie – społeczne i edukacyjne. Opisano również działania we wcześniejszych latach, jak budowa pętli miejskiej, czy rewitalizacja zabytków – ratusza i Zamku Książąt Mazowieckich oraz inwestycje w kanalizację i infrastrukturę drogową.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf 15 lat Ciechanowa w Unii Europejskiej 6.72MB pobierz plik: 15 lat Ciechanowa w Unii Europejskiej

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H