• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
26 kwietnia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Żółto-niebieskie miasteczko RMF FM z atrakcjami dla mieszkańców będzie rozstawione przed Zamkiem Książąt Mazowieckich w godz. 8.00-14.00. Reporterzy RMF24.pl, w ramach cyklu "Twoje Miasto w Faktach RMF FM", co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które słuchacze rozgłośni wybierają w głosowaniu. Tym razem wybór padł na Ciechanów. Ciechanów będzie tematem audycji emitowanych na ogólnopolskiej antenie.

W głosowaniu słuchaczy Ciechanów pokonał min. Iłżę, Pajęczno, Biłgoraj, Jarocin i Radzyń Podlaski. Na antenie RMF FM będzie można posłuchać o lokalnych atrakcjach i ciekawostkach. Reporterzy odwiedzą miejską pasiekę na dachu ratusza, porozmawiają ze świeżo upieczonymi ojcami, sadzącymi drzewka dla swoich dzieci na specjalnie wyznaczonej miejskiej działce, będą także pytać o zamkowe legendy, wieżę ciśnień i Park Nauki Torus oraz przeprowadzą wywiady z mistrzem olimpijskim Szymonem Kołeckim i z prezydentem Ciechanowa Krzysztofem Kosińskim.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H