• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
04 listopada 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Ulica Borodzicza. Po obu stronach posesje. Tuż za przejściem dla pieszych stoi znak ograniczenia prędkości do 30 km/h. Po prawej stronie ulicy ustawiono rząd palet z krawężnikami, dalej stoi ciężarówka, a za nią zaparkowane auta.
 

Rozpoczęły się prace remontowe na ul. Stanisława Borodzicza. Aktualnie wykonywana jest wymiana krawężników, a w najbliższych tygodniach wyregulowane zostaną studnie i pojawi się nowa nawierzchnia bitumiczna.

Prace rozpoczęto od wymiany krawężnika po stronie numerów parzystych. Na ulicy pojawi się także nowa nawierzchnia bitumiczna i wyregulowane zostaną studnie kanalizacyjne w jezdni. Roboty zostaną zrealizowane przez ciechanowskie firmy w ramach zawartych umów na bieżące utrzymanie dróg w 2019 r., tj. KAMIBUD Mirosław Warzyński oraz Z.U.H. KOPTRANS Witold Piętka, a także Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Finalizacja przedsięwzięcia planowana jest na koniec listopada, w zależności od warunków pogodowych. Z uwagi na powyższe, w takcie realizacji prac mogą wystąpić utrudnienia w dojeździe do posesji.

Przedsięwzięcie realizowane jest w odpowiedzi na wyniki cyklu corocznych spotkań osiedlowych mieszkańców z prezydentem miasta. Na spotkaniach mieszkańcy dzielili się uwagami i zgłaszali postulaty związane z ich bieżącymi potrzebami.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H