do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
04 lipca 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
 

W najbliższy piątek, 6 lipca, o godz. 17.30 na placu Jana Pawła II odbędzie się pierwsze z wakacyjnego cyklu „Spotkanie z teatrem”. Spektakl „Mapa marzeń” zaprezentuje Teatr Kultureska. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Cykl „Spotkania z teatrem” to jedna z wielu letnich propozycji Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO. Na wakacje zaplanowane zostały cztery przedstawienia w wykonaniu teatrów ulicznych: Kultureska oraz Pijana Sypialnia. Najbliższe przedstawienie wystawi Kultureska. Spektakle tego teatru, oparte na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce, skierowane są do dzieci i całych rodzin. To widowiska interaktywne, angażujące najmłodszych w zabawę i zadania. „Mapa marzeń” w artystyczny sposób porusza zagadnienia z edukacji ekologicznej, ma na celu uwrażliwienie dzieci na ochronę środowiska, segregację odpadów, troskę o przyrodę. Dodatkowo, po przedstawieniu, dla widowni zorganizowane zostaną warsztaty perkusyjne z muzykiem Maciejem Ostromeckim.

Kolejny spektakl – „Sztuczki” Teatru Pijana Sypialnia – przewidziany jest 20 lipca. Następnie, 10 sierpnia, Teatr Kultureska zaprezentuje „Bajeczną fiestę”, a na koniec wakacji, 31 sierpnia, Teatr Pijana Sypialnia wystawi przedstawienie „Osmędeusze”. Wszystkie spektakle będą rozpoczynały się o godz. 17.30.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H