• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
23 lipca 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Dziś rozpoczęły się prace remontowe na ul. Kolbego. W ramach pierwszego etapu modernizacji nowa nawierzchnia pojawi się na 200-metrowym odcinku od ul. Leśnej do ul. Szymanowskiego.

Obecnie wykonywane jest frezowanie nawierzchni na grubości 4 cm. Następnie regulowane będą studnie deszczowe i sanitarne oraz wpusty deszczowe. Na koniec nastąpi ułożenie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości do 5 cm.

Rozpoczęte dziś prace potrwają około 2 tygodni, w zależności od warunków pogodowych.

O wykonanie robót w tej części miasta wnioskowali mieszkańcy podczas spotkań osiedlowych z prezydentem. Zadanie znalazło się na liście zadań remontowych i inwestycyjnych przeznaczonych do realizacji w bieżącym roku. Prace na kolejnych odcinkach ul. Kolbego będą kontynuowane w miarę dostępności środków finansowych w budżecie miasta.

W tym roku na osiedlu „Zachód” pełną przebudowę i modernizację przeszła już ul. Leśna. Ulica została poszerzona, ma nową nawierzchnię i oświetlenie, a mieszkańcy mogą korzystać z bezpiecznych chodników oraz ścieżki rowerowej. W najbliższych planach miasta jest też przebudowa ul. Granicznej i ul. Widnej.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H