• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
26 lipca 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

Nowa ścieżka rowerowa powstanie wzdłuż ulicy Władysława Sikorskiego. Będzie wiodła od ulicy Armii Krajowej do ulicy 11 Pułku Ułanów Legionowych. Prace ruszyły dziś. Ścieżka będzie wybudowana po lewej stronie ulicy Sikorskiego (patrząc od. ul. Armii Krajowej), od skrzyżowania z ul. Witosa kontynuowana będzie po drugiej stronie ul. Sikorskiego na wysokości budynku sądu.

Budowa ścieżki rowerowej była jednym z postulatów mieszkańców. Nowa ścieżka o długości 465 metrów odchodzić będzie od ścieżki rowerowej przy ulicy Armii Krajowej, czyli trasy dla rowerów funkcjonującej przy całej pętli miejskiej. Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Władysława Sikorskiego znalazła się na liście zadań inwestycyjnych i remontowych na 2016 rok, opracowanej po spotkaniach osiedlowych prezydenta Krzysztofa Kosińskiego z mieszkańcami wszystkich ciechanowskich osiedli.

– Dzięki tej ścieżce dla rowerzystów powstanie wygodniejsze i bezpieczniejsze połączenie ze ścisłym centrum miasta – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H