do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychJak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
25 lipca 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

Zapraszamy mieszkańców, organizacje pozarządowe, instytucje i przedsiębiorców do zgłaszania pomysłów, które przyczynią się do przeciwdziałania problemom społecznym, gospodarczym i infrastrukturalnym występującym na obszarach wskazanych do objęcia rewitalizacją.

W wyniku przeprowadzonej diagnozy w ramach aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta Ciechanów na lata 2005-2023 zidentyfikowano następujące obszary wskazane do rewitalizacji: dzielnica Bloki, dzielnica śródmieście wraz z Zamkiem Książąt Mazowieckich, fragment osiedla Przemysłowe (ulica Fabryczna, Osada Fabryczna), tereny poprzemysłowe: Krubin, Jeziorko, Wieża Ciśnień.

Do 5 sierpnia można zgłaszać projekty dotyczące ożywienia wskazanych obszarów. Zaproponowane przez pomysłodawców projekty powinny być możliwe od realizacji przez wnioskodawców lub samorząd, w tym z wykorzystaniem środków pochodzących ze źródeł zewnętrznych. Wspólne stworzenie dokumentu jakim jest aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta Ciechanów na lata 2005-2023 pomoże w skuteczniejszym aplikowaniu o środki Unijne na wskazane przedsięwzięcia.

Na stronie internetowej oraz w Biurze Obsługi Interesanta UM dostępne są wzory fiszek projektowych. Wypełnione fiszki projektowe prosimy przesyłać mailowo do 5 sierpnia 2016 r. do godz. 15.00 pod adres: lub dostarczyć w wersji papierowej do Wydziału Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Działań Strategicznych Urzędu Miasta Ciechanów (ul. Wodna 1, II piętro pok. 210).

Jednocześnie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na kolejne spotkanie konsultacyjne w dniu 11 sierpnia na godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ciechanów, (plac Jana Pawła II 6). Podczas spotkania zostaną zaprezentowane wszystkie złożone pomysły celem ich omówienia i skonsultowania.

Projekt pt. „Aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Ciechanów” współfinansowany jest przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Fiszka projektowa
Obszar rewitalizacjiObszar rewitalizacji ujęcie całościowe

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H