do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Uwaga, spadek ciśnienia! Kliknij po więcej informacji pogodowych.Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
14 lipca 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

Dziś rozpoczęły się pierwsze roboty. Inwestycja dotyczy sześciu miejsc wypoczynku i aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu, o których powstaniu bądź modernizacji zdecydowali mieszkańcy Ciechanowa w ramach Budżetu Obywatelskiego. Te zwycięskie osiedlowe projekty w najbliższych tygodniach będą systematycznie realizowane. Obiekty będą wyposażane i sukcesywnie oddawane do użytku. Dziś przygotowywany jest grunt pod kreatywny plac zabaw – Osada Fabryczna.

Zjeżdżalnia, pomost z poręczami, tunel linowy, przelotnia linowa, schody wejściowe, huśtawki, bujaki na sprężynach, piaskownica i gra w „kółko i krzyżyk” – te elementy pojawią się na powstającym kreatywnym placu zabaw – Osada Fabryczna na osiedlu „Przemysłowe”.

Zmodernizowany zostanie plac zabaw przy ul. Wesołej na osiedlu „Kwiatowe”. Zamontowane zostaną  huśtawki, karuzela, piaskownica, zabawki na sprężynach, zjeżdżalnie, drabinki, wieża z dachem, podesty z poręczami, mostek łukowy i kratownica.

Z urządzeń sprawnościowych, pomostów, schodów wejściowych,  zjeżdżalni, karuzeli, zabawek na sprężynach, gry w „kółko i krzyżyk” i ścieżki zdrowia będzie można korzystać na placu zabaw, który powstanie przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

Na osiedlu „Słoneczne” na Bielinie utworzony zostanie plac zabaw wraz z siłownią zewnętrzną. Do dyspozycji najmłodszych będą między innymi: zestaw zabawowy, huśtawki, karuzela,  zabawka w kształcie statku. Dla trochę starszych: biegacz, wyciąg, orbitrek i wioślarz.

U zbiegu ulicy Parkowej i Zielonej na osiedlu „Podzamcze” pojawi się siłownia zewnętrzna oraz zmodernizowane zostanie boisko trawiaste do piłki nożnej.

Przy ulicy 17 Stycznia powstanie „Magiczny Zakątek na Blokach”.  Pojawią się tam stoły do gry w szachy oraz bujane ławki.

Wszystkie miejsca zostaną wyposażone w kosze na śmieci, ławki i tablice z regulaminem. Place zabaw i siłownie będą ogrodzone. 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H