• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
14 lipca 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

W najbliższy piątek, 15 lipca, rusza cykl wydarzeń organizowanych w przestrzeni miejskiej przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO. Pierwsze spotkanie skierowane głównie do mieszkańców osiedli „Kargoszyn" i „Bloki", odbędzie się na boisku przy „Krasiniaku”. Początek o godzinie 17.00.

Wakacyjny projekt „STUDIO na osiedlu…” to otwarte zajęcia i atrakcje dla dzieci i dorosłych. Przewidziane są bezpłatne warsztaty, fireshow, aerobik na wesoło, turnieje z nagrodami. Uczestnicy będą grać w gumę i w klasy. Pojawią się mega bańki, mega puzzle, zaplanowane jest również między innymi malowanie buziek. Tego typu wydarzenia organizowane będą do końca wakacji co dwa tygodnie w piątki o godz. 17.00. Kolejne spotkanie odbędzie się 29 lipca na boisku przy Miejskim Zespole Szkół nr 2, następne 12 sierpnia pod Zamkiem Książąt Mazowieckich, ostatnie 26 sierpnia na placu zabaw przy Kauflandzie.

– Z ofertą miejskiej jednostki kultury wychodzimy na zewnątrz, nie zamykamy się w naszym budynku. W ramach tej inicjatywy pojawimy się w różnych miejscach miasta, tak by mieszkańcy poszczególnych osiedli mieli do nas blisko. W ten sposób przybliżamy edukację kulturalną najmłodszym ciechanowianom oraz całym rodzinom – podkreśla Jolanta Grudzińska, dyrektor COEK STUDIO. 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H