do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Uwaga, spadek ciśnienia! Kliknij po więcej informacji pogodowych.Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
13 lipca 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

21 lipca, w czwartek, o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej ratusza przy pl. Jana Pawła II 6 odbędzie się spotkanie dotyczące rewitalizacji miasta Ciechanów. Celem spotkania jest przedstawienie wniosków z dotychczas prowadzonych analiz i konsultacji, a także poznanie opinii mieszkańców na temat zagadnień związanych z rewitalizacją zdegradowanych obszarów Ciechanowa.

Spotkanie jest elementem realizowanego przez Gminę Miejską Ciechanów projektu „Aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta Ciechanów” w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020. Na aktualizację dokumentu Ciechanów pozyskał prawie 80 tys. zł w ramach konkursu przeprowadzonego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Dokument jest niezbędny do planowania wszelkich działań społecznych i inwestycyjnych związanych z rewitalizacją. Będzie on podstawą do tworzenia projektów rewitalizacyjnych zarówno przez Gminę Miejską Ciechanów, jednostki organizacyjne jak i pozostałe instytucje działające na rzecz mieszkańców.

Aktualizacja Lokalnego Programu Rewitalizacji realizowana jest przy współpracy z szerokimi grupami interesariuszy, którzy będą opiniować i współtworzyć projekt.

Odbyły się już spacery badawcze w odniesieniu do trzech obszarów: Trakt Średniowieczny, dzielnica Bloki oraz obszary poprzemysłowe. Obszary te obejmują między innymi Pasaż Marii Konopnickiej, zabytkową kamienicę przy ul. Warszawskiej 18, budynek Krzywej Hali w dzielnicy Bloki, Wieżę Cieśnień, wyrobiska poprzemysłowe („Kanały”, „Jeziorko”).

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H