• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
11 lutego 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
Stypendyści prezydenta Ciechanowa na pamiątkowym zdjęciu z prezydentem Krzysztofem Kosińskim. Wszyscy stoją na tle ściany z wielkim obrazem z różowymi kwiatami
 

Prezydent Krzysztof Kosiński spotkał się dziś w ratuszu z młodymi artystami. Wręczone zostały stypendia na 2020 r. za wybitne osiągnięcia w zakresie twórczości artystycznej.

O stypendia mogą ubiegać się uczniowie ciechanowskich szkół lub mieszkający w Ciechanowie, szczególnie uzdolnieni w zakresie twórczości artystycznej, wyróżniający się talentem artystycznym, którzy  swoimi osiągnięciami promują Miasto Ciechanów. Mają one na celu wspieranie rozwoju uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży.

Co roku przyznawane są  pięciu uczniom  szkól podstawowych i średnich na okres 10 miesięcy, od stycznia do grudnia, z wyłączeniem  dwóch  miesięcy  wakacyjnych.

O przyznanie stypendium mogą ubiegać się same osoby zainteresowane (jeśli są pełnoletnie), rodzice lub opiekunowie prawni osób niepełnoletnich, dyrektor szkoły, do której uczęszcza uczeń, a także instytucja kultury lub stowarzyszenie twórcze.

Tegorocznymi stypendystami prezydenta zostali:

Kaja Grzelak i Aniela Stypik – uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 im. W. Broniewskiego oraz Alicja Szemplińska, Filip Czyżykowski i Piotr Lusawa - uczniowie I LO im. Z. Krasińskiego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H