do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
08 sierpnia 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

W najbliższy piątek, 10 sierpnia, o godz. 17.30, na placu Jana Pawła II odbędzie się trzecie z wakacyjnego cyklu „Spotkanie z teatrem”. Spektakl „Bajeczna fiesta” zaprezentuje Teatr Kultureska. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Spektakle Teatru Kultureska, oparte na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce, skierowane są do dzieci i całych rodzin. To widowiska interaktywne, angażujące najmłodszych w zabawę i zadania. W „Bajecznej fieście” poruszana jest tematyka ekologiczna, pojawia się taniec i animacje dla najmłodszych. Elementy segregacji odpadów, czy wątki zanieczyszczeń wplecione są w bajkową konwencję. Widownia będzie aktywnie uczestniczyła w wydarzeniu, wybrani zostaną SuperEkoBohaterowie. Główni bohaterowie to Biedronka Ilonka, Pszczółka Julka i Jelonek Bronek, którzy wspólnie śpiewają, tańczą i codziennie urządzają święto przyrodzie.

Po przedstawieniu, dodatkowo dla widowni zorganizowane zostaną warsztaty perkusyjne „Na początku był rytm…” z muzykiem Maciejem Ostromeckim.

Cykl „Spotkania z teatrem” to jedna z wielu letnich propozycji Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO. Na wakacje zaplanowane zostały cztery przedstawienia w wykonaniu teatrów ulicznych: Kultureska oraz Pijana Sypialnia. Pierwsze ze spotkań, z udziałem pierwszego z teatrów, odbyło się 6 lipca, drugie – z udziałem Pijanej Sypialni 20 lipca. Ostatnie z cyklu przedstawień – „Osmędeusze” Teatru Pijana Sypialnia – przewidziane jest 31 sierpnia. Wszystkie spektakle będą rozpoczynają się o godz. 17.30.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H