do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
09 marca 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
Plac przed dworcem kolejowym. Widać parkujące tu samochody i autobus stojący na przystanku

W związku z rozpoczynającymi się w najbliższy poniedziałek pracami w centralnej części obszaru przed dworcem kolejowym (skwer i przyległa jezdnia), autobusy komunikacji miejskiej nie będą wjeżdżać na teren przed dworcem. Ponadto, ważna informacja dla kierowców, nie będzie możliwy wyjazd spod dworca na skrzyżowanie ul. Sienkiewicza z ul. 17 Stycznia. Wyjeżdżać będzie można w ulicę Sienkiewicza.

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, że pasażerowie będą mogli wsiadać i wysiadać na pobliskich przystankach. Od 12 marca lokalizacje przystanków zmienione zostaną w następujący sposób:
- przystanek dla linii jadących w kierunku wiaduktu, tj. linii 1, 4, 5, 7, zostaje przeniesiony na ul. Sienkiewicza w okolice apteki
- przystanek dla linii jadących w kierunku ul.17 Stycznia, tj. linii 0, 4, 5, 9, zostaje przeniesiony na ul.17 Stycznia – za skrzyżowaniem z ul. Sienkiewicza
- przystanek dla linii jadących w kierunku ronda Kaprala Józefa Grzesia, tj. linii 1, 10, zostaje przeniesiony na ul. Sienkiewicza – za skrzyżowaniem z ul. 17 Stycznia
- przystanek dla osób wysiadających z autobusów linii 0 i 7 zostaje przeniesiony na ul. Sienkiewicza – za skrzyżowaniem z ul.17 Stycznia  (przystanek dla linii 1,10).
Zawracanie i postój dla linii 0 i 7 przewidziano na terenie dawnego bazarku (wjazd od ul. Sienkiewicza w bramę główną).
Pasażerowie będą mogli liczyć na pomoc osoby (obecnej w okolicach dworca) która pokieruje do właściwego przystanku. Zapewnienie takiej pomocy zaoferował wykonawca inwestycji w park&ride.

ZKM, również od poniedziałku, wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy autobusów. Są one związane ze zmianami w rozkładzie jazdy pociągów – w dni powszednie kursowanie linii autobusowych „0” i „7” będzie dostosowane do tych korekt w następujący sposób:
- linia „0” – odjazd z DW. PKP o godz. 18.00 zmieniony na  godz. 18.15
- linia „0” – odjazd z DW. PKP o godz. 19.00 zmieniony na godz. 19.05
- linia „7” – odjazd z DW. PKP o godz. 21:15 zmieniony na  godz. 21:22.

Urząd Miasta prosi kierowców o stosowanie się do znaków drogowych oraz przypomina, że nie należy parkować w całej części przed dworcem, vis a vis budynku. Jest jednak wciąż dostęp do obszaru przy torach – między peronem a terenem przyległym do hali targowej.

Miejska inwestycja w teren wokół dworca kolejowego obejmuje m.in. budowę park&ride z ponad 200 miejscami parkingowymi, odnowienie skweru z fontanną i zagospodarowanie otoczenia.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H