• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
10 października 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
Plakat Senioraliów 2018. Zawiera informacje organizacyjne oraz rysunek dwojga uśmiechniętych starszych ludzi

Senioralia, czyli wydarzenie skierowane do ciechanowskich seniorów, zaplanowane są 12 października o godz. 16.00 w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8. Będzie to pierwsze w mieście takie przedsięwzięcie. Zaprezentują się lokalne kluby seniora, organizacje działające na rzecz osób starszych oraz Rada Seniorów. Zorganizowany zostanie punkt medyczny i diabetyczny, pojawią się stoiska i prowadzone będą warsztaty. Przewidziane są pokazy, występy i poczęstunek.

Wstęp na Senioralia jest wolny. Ciechanowie kluby seniora przybliżą swoją działalność i przedstawią dotychczas organizowane inicjatywy. Zaprezentują się także lokalne organizacje działające na rzecz osób starszych oraz zrzeszające je w swoich szeregach, jak również utworzona w 2016 roku Rada Seniorów. Będzie można zmierzyć ciśnienie i poziom cukru. Seniorzy zaprezentują też stoisko „Ogród Jesienią”, planowane są kiermasze i warsztaty, np. zdobienia przedmiotów techniką decoupage. W programie znalazły się pokazy taneczne i występy artystyczne. Wystąpi m. in. ciechanowski bard Wojciech Gęsicki. Ponadto będzie można liczyć na kawę i poczęstunek oraz zasięgnąć informacji dotyczących Ogólnopolskiej Karty Seniora, obowiązującej także w Ciechanowie, wydawanej w Urzędzie Miasta.

Organizatorami Senioraliów są: Ciechanowska Rada Seniorow oraz Fundacja edukacyjno-sportowa reGeneracja wraz ze Stowarzyszeniem Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Krzysztof Kosiński.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H