• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
21 lipca 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

W najbliższą sobotę, 23 lipca, odbędzie się drugi z zaplanowanych na wakacje czterech seansów Kina Letniego na błoniach zamkowych. Widzowie obejrzą film „Skrzypek na dachu”. W tym roku w co drugą sobotę wakacji wyświetlane są musicale.

Seanse rozpoczynają się o godz. 22.00. W sobotę 23 lipca na ekranie pojawi się „Skrzypek na dachu” w reżyserii Normana Jewisona. W rolach głównych: Chaim Topol, Norma Crane. Na 6 sierpnia zaplanowano „Deszczową Piosenkę”, reżyseria: Stanley Donen, Gene Kelly, główne role: Gene Kelly, Donald O’Connor, Debbie Reynolds i Jean Hagen. Ostatni w cyklu wyświetlony będzie „New York, New York” w reżyserii Martina Scorsese z Lizą Minelli i Robertem De Niro w rolach głównych. Dwa tygodnie temu wyświetlony został „Moulin Rouge” w reżyserii Buza Luhrmana.

Seanse Kina Letniego są bezpłatne. Widzom udostępnione są leżaki i koce. W przypadku deszczowej pogody film można obejrzeć z samochodu. Dźwięk dostępny jest w radiu na częstotliwości 88,7 fm. Po seansach podstawiany jest bezpłatny autobus ZKM, którym uczestnicy mogą wrócić do domu. Autobus rusza z placu Jana Pawła II, mija szpital, jedzie ul. Batalionów Chłopskich, koło Kauflandu, dalej przez Śmiecin, do zajezdni autobusowej.

Organizatorem Kina Letniego na błoniach zamkowych jest Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H