do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
09 maja 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Akcja informacyjno-promocyjna zaplanowana jest w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, organizowanych wspólnie z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych. COEK STUDIO, działający na co dzień w budynku zmodernizowanym i wyposażonym dzięki unijnemu dofinansowaniu, przed ratuszem zaprezentuje swoją ofertę. Zaplanowano konkursy, animacje, zabawy dla dzieci i młodzieży.

Wydarzenie odbędzie się 11 maja w godz. 10.00-15.00. Kierowane jest w szczególności do rodzin z dziećmi. Przeprowadzone zostaną quizy oraz będą wyświetlane filmy w specjalnie ustawionym przez MJWPU namiocie. Prezentowane zagadnienia związane będą z tematem Unii Europejskiej.

Tego samego dnia, w godzinach 9.00-15.00, na ul. Warszawskiej trwał będzie Jarmark Kwiatowy. Pojawią się wystawcy z różnymi gatunkami kwiatów, ziół, bylin, krzewów. Będą również stoiska z akcesoriami do ogrodu i na balkon, a także z przedmiotami z motywami kwiatowymi.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H