do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
05 czerwca 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Zakończyła się kolejna miejska inwestycja. Na ponad półkilometrowej ul. Kargoszyńskiej, między pętlą miejską a ul. Kraszewskiego wyremontowana została nawierzchnia. Powstały nowe chodniki i ścieżka rowerowa. Pojawiła się nowa roślinność.

W ramach inwestycji kompleksowo przebudowana została ul. Kargoszyńska na odcinku między pętlą miejską a ul. Kraszewskiego. Jezdnia na długości ok. 519 m, o różnej szerokości i nierównej zniszczonej nawierzchni, została uregulowana i wyasfaltowana. Jej szerokość po remoncie wynosi 6 m. Po lewej stronie (patrząc od strony pętli) na całej długości modernizowanego odcinka wybudowana została ścieżka rowerowa dwukierunkowa z nawierzchnią bitumiczną o szerokości 2 m. Pojawiły się nowe chodniki. Krzywe płytki zastąpiła kostka brukowa. Wykonana została zatoka autobusowa, równoległe miejsca postojowe i 36 zjazdów. Przebudowanych zostało 6 skrzyżowań, tereny przyległe zagospodarowane zostały zielenią. Namalowane zostały pasy i ustawione zostały znaki. W ramach inwestycji powstało 130 m nowej i przebudowanej kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami i wpustami deszczowymi poza jezdnią. Wkrótce na przejściach dla pieszych pojawią są „kocie oczka”, czyli punktowe elementy typu LED.

Na realizację inwestycji miasto pozyskało 1 830 904,55 zł środków zewnętrznych z „Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019”. Wartość całego zadania to 3 674 302,01 zł. Przebudowa zakończyła się miesiąc wcześniej w stosunku do pierwotnego planu.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H