• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
31 października 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Ul. Sienkiewicza od strony skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawskich. Na jezdni zabytkowa kostka ułożona na kształt rybiej łuski
 

W pierwszych dniach listopada na ul. Sienkiewicza zostanie wprowadzona częściowa zmiana organizacji ruchu drogowego na odcinku od ul. Powstańców Warszawskich do ul. Narutowicza. Miejsca parkingowe na tym odcinku będą przeniesione z lewej strony ulicy na prawą (patrząc od ul. Powstańców Warszawskich).

Po lewej stronie będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się i ograniczenie prędkości do 40 km na godzinę. Na przejściu dla pieszych w obrębie skrzyżowania ulicą Sienkiewicza i Powstańców Warszawskich zostanie utworzona wyspa, która rozdzielając kierunki ruchu wymusi na kierujących zmniejszenie prędkości i jednocześnie będzie bezpieczną strefą oczekiwania dla pieszych.

 Ze względu na wprowadzane zmiany oraz okres jesienny i szybko zapadający zmierzch, prosimy kierowców o wzmożoną uwagę oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H