• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
02 czerwca 2015
kategoria:
Aktualności strona główna

Urząd Miasta Ciechanów uruchamia system, dzięki któremu każdy może za darmo otrzymywać SMSy z informacjami o tym, co dzieje się i co będzie działo się w mieście.

Z urzędu wysyłane będą informacje o ważnych lokalnych wydarzeniach, imprezach kulturalnych, sportowych, akcjach społecznych, zagrożeniach, awariach, utrudnieniach, sprawach urzędowych, terminach. By otrzymywać darmowe wiadomości wystarczy zarejestrować się wysyłając SMS o treści TAK pod numer 515 10 40 90 (koszt SMS zgodnie z taryfą operatora) lub wypełnić formularz na stronie internetowej www.umciechanow.pl Rejestracja do systemu równoznaczna jest z akceptacją regulaminu, który również znajduje się na stronie urzędu. Możliwe jest również otrzymywanie wiadomości głosowych.

Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy będą na bieżąco z istotnymi sprawami i na pewno nie przeoczą organizowanych przez miasto wydarzeń. Chcemy docierać z informacją w łatwy, wygodny dla mieszkańców sposób – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://www.mprofi.pl/rejestracja/UMCIECHANOW/
REGULAMIN: https://www.mprofi.pl/regulaminy/

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H