• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Gmina Miejska Ciechanów otrzymała dofinansowanie projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa przy przejściach dla pieszych w Ciechanowie – modernizacja i edukacja” w ramach  rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017.

Ogólna wartość projektu to kwota 44 863,75 zł, kwota dotacji to 43 143,75 zł, środki własne – 1 720 zł.

Projekt zakłada rozwiązania innowacyjne na terenie miasta Ciechanów w postaci montażu 100 sztuk aktywnych  punktowych elementów odblaskowych typu LED tzw. „kocich oczek” przy 15 przejściach dla pieszych na drogach gminnych w Ciechanowie.

W ramach zadania na 5 przejściach dla pieszych zostaną namalowane napisy „Spójrz w lewo”(10 szt.) przypominające pieszym, wchodzącym na jezdnię, by najpierw spojrzeć w lewo i upewnić się, że można bezpiecznie przekroczyć jezdnię.

Wytypowane przejścia znajdują się w najbliższej okolicy obiektów użyteczności publicznej, w tym m.in. przedszkola, żłobka, szkoły podstawowej, szpitala w ulicach: Armii Krajowej, Powstańców Wielkopolskich, Mikołajczyka, Batalionów Chłopskich, Ściegiennego, Sikorskiego, Orylskiej oaz Broniewskiego. Wytypowane przejścia dla pieszych charakteryzują się potrzebą zastosowania dodatkowych elementów dla poprawy bezpieczeństwa.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H