• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Dla mieszkańców Środowisko i infrastruktura Dofinansowane projekty infrastrukturalne Mazowiecki Instrument Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2018

Budowa dróg gminnych – ul. Wesołej i Różanej w Ciechanowie

Wartość zadania: 8 730 479,95 zł
Otrzymana dotacja: 4 000 000 zł
Okres realizacji: od 10.05.2019 r. do 20.12.2019 r.

Zakres rzeczowy zadania obejmuje budowę ulic o łącznej długości 1,38 km. Na całej długości ul. Wesołej wykonana będzie jezdnia o nawierzchni bitumicznej szerokości 5 m. Chodniki obustronne usytuowane przy jezdni o szerokości 2 m z kostki brukowej betonowej. W ciągu ulicy wybudowana zostanie zatoka autobusowa z kostki granitowej o szerokosci 3 m w kierunku płn., a w przeciwnym kierunku wyznaczono przystanek autobusowy. Przystanki w bezpośrednim zejściu na chodnik z kostki brukowej betonowej o szerokości 2 m wyposażone w rozkład jazdy komunikacji zbiorowej. Odwodnienie za pomocą kan. deszczowej. Budowa oświetlenia ulicznego na całym odcinku. Wszystkie zjazdy publiczne i indywidualne dostosowano do istniejących szerokości bram, wykonane będą z kostki brukowej betonowej. W ciągu ul. Wesołej zostaną zamontowane aktywne elementy LED na 4 przejściach dla pieszych. Nawierzchnia ulicy Różanej wykonana zostanie z kostki brukowej betonowej o szerokości 5 m. Chodnik lewostronny usytuowany przy jezdni o szerokości 2 m z kostki brukowej betonowej. Odwodnienie za pomocą kan. deszczowej. Oświetlenie uliczne wybudowane będzie na całym odcinku. Wszystkie zjazdy indywidualne dostosowano do istniejących szerokości bram i wykonane będą z kostki brukowej betonowej.

Budowa pumptracku w Ciechanowie

Zadanie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2018”.

Projekt polega na budowie obiektu typu pumptrack w Ciechanowie, który składa się z dwóch torów przeznaczonych dla użytkowników w różnym wieku i o różnym stopniu umiejętności. Pierwszy tor o długości 50 m przeznaczony jest dla dzieci. Drugi tor o długości 150 m przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych uprawiających sporty rowerowe na wyższym poziomie zaawansowania.  Tory umożliwiają jazdę na rowerze w dwóch kierunkach. Projekt obejmuje także wykonanie utwardzonego placu do wypoczynku wraz z małą architekturą w tym: ławki, stojaki na rowery, urządzenie serwisowe, kosze na śmieci. Teren zostanie oświetlony oraz objęty monitoringiem.

Całkowita wartość zadania: 413 500 zł
Wysokość dotacji celowej w wysokości: 200 000 zł
Okres realizacji zadania: maj – październik 2018 r.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H