• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
 • Znaleziono 262 wiadomości.

 • Dzień zadumy i pośpiechu – akcja „Znicz” 2017-11-02

  Dzień zadumy i pośpiechu – akcja „Znicz”

  kategoria:
  Straż Miejska

  Wszystkich Świętych to czas wzmożonych odwiedzin na cmentarzach. 31 października i 1 listopada, w okresie największego ruchu samochodowego, nad porządkiem na przycmentarnych parkingach w Ciechanowie czuwała Straż Miejska. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc postojowych zadanie to nie było łatwe. Strażnikom pomagali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego PUL oraz funkcjonariusze policji.

 • Znaki drogowe – po co są nam potrzebne i dlacze 2017-10-30

  Znaki drogowe – po co są nam potrzebne i dlaczego nie wolno ich niszczyć?

  kategoria:
  Straż Miejska

  Wszelkie uszkodzenia znaków drogowych i ostrzegawczych można zgłaszać do Referatu Utrzymania Infrastruktury Drogowej Wydziału Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Ciechanów (tel. 23 674 92 48) bądź do Straży Miejskiej telefon 986.

 • Nastolatek pod wpływem środków odurzających 2017-10-28

  Nastolatek pod wpływem środków odurzających

  kategoria:
  Straż Miejska

  28 października br. Straż Miejska ok. godz. 14:30 otrzymała zgłoszenie, że na ul. Zielonej na chodniku leży młody mężczyzna potrzebujący pomocy. Na miejscu Strażnicy potwierdzili zgłoszenie, zastali z wyglądu 15 - letniego chłopca, z którym nie było kontaktu.

 • Rusza akcja "Nie pal śmieci" 2017-10-25

  Rusza akcja "Nie pal śmieci"

  kategoria:
  Straż Miejska

  Od 25 października Strażnicy Miejscy edukują mieszkańców Ciechanowa oraz prowadzą kontrole w zakresie przestrzegania zakazu spalania szkodliwych odpadów. Celem tej, związanej z rozpoczętym niedawno sezonem grzewczym, kampanii edukacyjnej jest zwiększenie świadomości na temat szkód dla zdrowia wynikających z palenia śmieci.

 • Miejski Tydzień Profilaktyki 2017-10-24

  Miejski Tydzień Profilaktyki

  kategoria:
  Straż Miejska

  W dniach 16-24 października w ciechanowskich szkołach podstawowych odbyły się zajęcia profilaktyczne pt. „Almanach Profilaktyki”. Celem zajęć było uświadomienie uczniom konsekwencji zdarzeń jakie mogą wyniknąć z używania alkoholu, narkotyków czy też dopalaczy.

 • Złodziejski sposób na spokojny sen 2017-10-24

  Złodziejski sposób na spokojny sen

  kategoria:
  Straż Miejska

  20 października około godz. 11.20 patrol Straży Miejskiej usłyszał wołanie o pomoc ekspedientki ze sklepu „Centrum dobrego snu”. Patrol podjął szybką interwencję w wyniku, której zatrzymano dwóch mężczyzn z poduszkami skradzionymi z tego sklepu. Ujętych złodziei przekazano patrolowi policji. Teraz mężczyźni na pewno będą mieli „dobry sen”.

 • Vademecum dobrego kierowcy - STREFA ZAMIESZKANIA 2017-10-23

  Vademecum dobrego kierowcy - STREFA ZAMIESZKANIA

  kategoria:
  Straż Miejska

  Nie od dziś wiadomo, iż na kursach prawa jazdy każdy kandydat na kierowcę uczy się prawidłowego poruszania po drogach publicznych, w natłoku wiedzy trudno jest więc się dziwić, że kierowcy gubią się w tym co im wolno a czego nie wolno, na poszczególnych rodzajach dróg. Wszelkiego rodzaju znaki usystematyzowane w kodeksie drogowym niekoniecznie są usystematyzowane w wiedzy potencjalnego kierowcy.

 • Uwaga na zaskrońce 2017-10-12

  Uwaga na zaskrońce

  kategoria:
  Straż Miejska

  W ostatnich dniach Straż Miejska odbierała zgłoszenia iż na terenie miasta pojawiły się zaskrońce. Te piękne gady w październiku zapadają w sen zimowy i prawdopodobnie w mieście szukają ciepłego i dogodnego zacisza.

 • Właściwe oznaczanie budynków 2017-10-02

  Właściwe oznaczanie budynków

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Urząd Miasta przypomina właścicielom i zarządcom budynków o konieczności oznaczania obiektów tabliczką z dużym numerem porządkowym oraz nazwą ulicy, jak również o montowaniu tabliczek w dobrze widocznym miejscu. Tabliczki poza tym, że ułatwiają lokalizację adresu w kontekście dostarczania korespondencji, pozwalają m.in. służbom ratunkowym na szybkie zlokalizowanie miejsca.

 • Zawody strzeleckie PCK 2017-09-21

  Zawody strzeleckie PCK

  kategoria:
  Straż Miejska

  21 września na terenie ciechanowskiego Oddziału Regionalnego PCK przy ul. Rzeczkowskiej 11 odbyły się XIX Zawody Strzeleckie PCK Honorowych Dawców Krwi i Osób Promujących Honorowe Krwiodawstwo. Na zawodach oprócz cywilnej reprezentacji miejskiego samorządu nie mogło zabraknąć funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którzy honorowo oddają krew oraz aktywnie wspierają i promują akcję ratowania innym życia.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H