do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychJak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
 • Znaleziono 243 wiadomości.

 • Kolejny pożar w biurowcu młyna 2017-06-20

  Kolejny pożar w biurowcu młyna

  kategoria:
  Straż Miejska

  20 czerwca ok. godziny 19.00 Strażnicy Miejscy zostali powiadomieni przez dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie, że w biurowcu dawnego młyna przy ul. Małgorzackiej po raz kolejny wybuchł pożar.

 • Na ratunek gołębiowi 2017-06-19

  Na ratunek gołębiowi

  kategoria:
  Straż Miejska

  19 czerwca około godziny 16.00 na numer alarmowy Straży Miejskiej zadzwoniła jedna z mieszkanek ul. Dygasińskiego prosząc o pomoc w zdjęciu przebywającego od dwóch dni na dachu altany ogrodowej gołębia. Patrol uratował gołębia, a następnie przekazał pod opiekę hodowcy z ul. Sońskiej.

 • Pobiegli przez Ciechanów 2017-06-18

  Pobiegli przez Ciechanów

  kategoria:
  Straż Miejska

  18 czerwca po raz drugi odbyło się Ciechanowskie Święto Biegania. Miejscy strażnicy wraz z policjantami zabezpieczali skrzyżowania, aby uczestnicy biegu mogli swobodnie poprawiać swoje życiowe rekordy bądź po raz pierwszy „łapać” bakcyla do regularnej aktywności fizycznej.

 • Kontrola ciechanowskich akwenów wodnych 2017-06-16

  Kontrola ciechanowskich akwenów wodnych

  kategoria:
  Straż Miejska

  16 czerwca Strażnicy Miejscy wraz z przedstawicielem Policji i Państwowej Straży Rybackiej przeprowadzili ponowne kontrole akwenów wodnych znajdujących się na terenie Ciechanowa. Kontrole wykazały, iż braki ujawnione w poprzedniej kontroli zostały uzupełnione i obecnie akweny są oznakowane znakiem „Zakaz kąpieli” według wcześniejszych wytycznych.

 • „STOP” do naprawy 2017-06-16

  „STOP” do naprawy

  kategoria:
  Straż Miejska

  16 czerwca patrol Straży Miejskiej ujawnił uszkodzony znak „STOP” znajdujący się u zbiegu ul. Augustiańskiej, 3 Maja i Orylskiej. Patrol poprawił znak oraz poinformował Wydział Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Ciechanów o konieczności naprawy.

 • Boże Ciało 2017-06-15

  Boże Ciało

  kategoria:
  Straż Miejska

  15 czerwca Strażnicy Miejscy wraz z ciechanowskimi policjantami zabezpieczali dwie „Procesje Eucharystyczne Bożego Ciała’, przemieszczające się ulicami miasta.

 • Podsumowanie „Bezpiecznej Ciechanowianki” 2017-06-14

  Podsumowanie „Bezpiecznej Ciechanowianki”

  kategoria:
  Straż Miejska

  14 czerwca podsumowano kurs samoobrony dla kobiet „Bezpieczna Ciechanowianka”. W ogrodzie COEK „Studio” zebrały się uczestniczki kursu wraz z organizatorami i wspierającymi inicjatywę instytucjami. Prezydent miasta Krzysztof Kosiński wraz z trenerami poszczególnych grup wręczył uczestniczkom certyfikaty ukończenia kursu. Kurs z pozytywnym wynikiem ukończyło ponad 180 kobiet.

 • Zniszczenie drogi 2017-06-13

  Zniszczenie drogi

  kategoria:
  Straż Miejska

  13 czerwca ok. godz. 17.00 mieszkanka Ciechanowa zadzwoniła do Straży Miejskiej informując, że na ul. Pęchcińskiej w poprzek drogi ktoś samowolnie, bez zgody administratora przekopał rów.

 • Szczeniak z ul. Wojska Polskiego 2017-06-13

  Szczeniak z ul. Wojska Polskiego

  kategoria:
  Straż Miejska

  13 czerwca patrol Straży Miejskiej dostał zgłoszenie, że do jednej z mieszkanek Ciechanowa przybłąkał się szczeniak. Strażnicy przewieźli młodego psa do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Stamtąd szczeniak został zabrany do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie.

 • Szybszy kontakt ze Strażą Miejską 2017-06-12

  Szybszy kontakt ze Strażą Miejską

  kategoria:
  Straż Miejska

  Z dniem 12 czerwca Straż Miejska w godzinach pracy będzie przyjmowała zgłoszenia pod ogólnopolskim numerem alarmowym 986.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H