• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
  boi@umciechanow.pl
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2024 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Dla mieszkańców Sprawy społeczne Ankiety Bezpieczna ciechanowianka 5.0 - bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Wypełnij zgłoszenie online

DECYDUJĘ SIĘ NA UDZIAŁ W BEZPŁATNYM KURSIE SAMOOBRONY "BEZPIECZNA CIECHANOWIANKA 5.0" I OŚWIADCZAM, ŻE

 1. Zapoznałam się z regulaminem kursu samoobrony "Bezpieczna ciechanowianka 5.0".
 2. Nie mam przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wyżej wymienionych zajęciach.
 3. Mimo tego, że instruktor zapewnia środki bezpieczeństwa oraz odpowiedni program treningowy, jestem świadoma, że jego działania zawierają element ryzyka i niebezpieczeństwa oraz, że wypadki i kontuzje mogą się pojawiać. Rozumiejąc powyższe dobrowolnie przyjmuję takie ryzyko.
 4. Przyjmuję na siebie obowiązek ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków.
 5. Zrzekam się od organizatora i instruktora zajęć jakichkolwiek roszczeń związanych z ewentualną szkodą powstałą w wyniku prowadzonego szkolenia.
 6. Wyrażam zgodę na fotografowanie i nagrywanie mnie, jako uczestnika kursu „Bezpieczna ciechanowianka 5.0”, i umieszczenie dokumentacji medialnej na stronach internetowych instytucji organizujących szkolenie oraz w mediach lokalnych, w celu zilustrowania informacji o odbytym szkoleniu.
 7. DANE OSOBOWE ORAZ WIZERUNEK:
 • Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie materiałów obejmujących mój wizerunek, zarejestrowanych podczas zajęć, dla celów informacyjnych i promocyjnych kursu "Bezpieczna ciechanowianka".
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i gromadzenie moich danych osobowych (zgodnie z art. 37 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z 2018 r. poz. 138, 723. z późń. zm.), a także na potrzeby organizacyjne oraz promocyjne. Przyjmuję do wiadomości, iż zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie na piśmie.

Administratorem danych jest LKS Matsogi Ciechanów. Posiadacie Państwo prawo dostępu do przetwarzanych danych oraz ich poprawiania.

 

Nie znaleziono w systemie ankiety o podanym ID!

UWAGA! W przypadku dużej liczby zgłoszeń istnieje możliwość uruchomienia dodatkowych dni treningowych dla kolejnych grup.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H