do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
29 listopada 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Z ogólnodostępnego kompleksu sportowego, mieszczącego się przy Szkole Podstawowej nr 6, będzie można korzystać także po zmroku. Zamontowane zostały lampy, które oświetlają cały obiekt.

Na 4 słupach aluminiowych zainstalowane zostały energooszczędne ledowe lampy. 6 opraw oświetleniowych ustawiono w taki sposób, by oświetlały główne boisko, bieżnię, boisko wielofunkcyjne, siłownię i plac zabaw. Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, od dawna pojawiały się więc prośby o jego oświetlenie, aby możliwe było trenowanie nie tylko w dzień.

 Mieszkańcy coraz chętniej uprawiają sport. Mamy ogromne obłożenie hal sportowych i sal w szkołach. Montując oświetlenie, oddaliśmy do dyspozycji kolejną przestrzeń do zdrowego i aktywnego spędzania czasu. W sezonie jesienno-zimowym, gdy mamy krótkie dni i szybko się ściemnia, oświetlenie oznacza wydłużenie godzin funkcjonowania kompleksu – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Od teraz obiekt czynny będzie codziennie do godz. 20.00. Treningi grup zorganizowanych koordynuje animator, z którym można kontaktować się pod nr tel. 517 414 158.

Kompleks sportowy został wybudowany i oddany do użytku dwa lata temu. Miasto na inwestycję pozyskało prawie 324 tys. zł dofinansowania zewnętrznego. W najbliższym czasie planowany jest tam również montaż piłkochwytów.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H