do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
29 listopada 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

30 listopada i 1 grudnia w 11 ciechanowskich sklepach zaplanowana jest Świąteczna Zbiórka Żywności, organizowana przez Bank Żywności. Akcja odbędzie się pod hasłem „Podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół”. Klienci będą mogli przekazać zakupy, które na Święta trafią do potrzebujących.

W Ciechanowie wolontariusze będą czekać na darczyńców w sklepach: Biedronka (ul. 17 Stycznia, Armii Krajowej, Sienkiewicza, Tatarska), Carrefour (Armii Krajowej), Kaufland (Armii Krajowej), Gram Market (ul. Narutowicza i Pułtuska), Elbit przy Farze (ul. Ściegiennego), Galeria Mrówka (ul. Niechodzka) i Lidl (ul. Sienkiewicza). Najbardziej oczekiwane artykuły spożywcze to: cukier, mąka, makaron, olej, ryż, konserwy, przetwory mięsne, owocowe i warzywne, bakalie, słodycze. Produkty trafią do magazynu Banku Żywności w Ciechanowie, gdzie wolontariusze posortują, policzą i podzielą je na paczki. Następnie Bank Żywności przekaże dary lokalnym organizacjom. Żywność trafi do osób potrzebujących przed Świętami. W ubiegłym roku wolontariusze zebrali w Ciechanowie ponad 7 ton żywności.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H