• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Segregacja jest OK! – kampania edukacyjna miasta Ciechanów – KONKURSY” - 2016 r.

Projekt „Segregacja jest OK! – kampania edukacyjna miasta Ciechanów – KONKURSY został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 3.240,00 zł. Miasto poniesie jedynie 10% kosztów realizowanego przedsięwzięcia. W ramach zadania, zorganizowany został dla ciechanowskich gimnazjalistów konkurs fotograficzny o tematyce segregacji odpadów, a dla uczniów szkół podstawowych konkurs plastyczny, dotyczący tej samej problematyki.

Cel konkursów to promowanie dbałości o środowisko naturalne w społeczności lokalnej. Do miejskich szkół zostały przesłane zaproszenia i regulaminy. Każdy uczestnik konkursu do końca października 2016 r. mógł przesłać lub dostarczyć do Urzędu Miasta Ciechanów jedną pracę. W przypadku konkursu dla gimnazjalistów mogła to być fotografia w formacie A4, w przypadku szkół podstawowych – praca plastyczna w formacie A3, w dowolnej technice.

Prace oceniała komisja konkursowa, której posiedzenie zaplanowano na 7 listopada 2016r. W konkursie plastycznym nagrody przewidziano w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas I-III oraz IV-VI. Uczestnicy konkursów otrzymają dyplomy, laureaci za I miejsce dostaną aparat fotograficzny, za II tablet, za III – pakiety filmów edukacyjnych „Planeta Ziemia” BBC.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H