• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
 

„Segregacja jest OK! Kampania edukacyjna miasta Ciechanów” – 2016 r.

 „Segregacja jest OK! - kampania edukacyjna miasta Ciechanów dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 55.620,00 zł.

W ramach zadania przeprowadzonych zostało 49 prelekcji w miejskich przedszkolach, szkołach podstawowych i szkołach gimnazjalnych. Prelekcje poświęcone były właściwemu gospodarowaniu odpadami, że szczególnym uwzględnieniem selektywnej zbiórki odpadów. Uczestnicy otrzymali materiały edukacyjne w formie zakładek do książek, planów lekcji, „Poradników Odpadowych ABECADŁO”, odpadowych niezbędników, książeczek dla młodszych dzieci, mini – książeczek kucharskich „Gotuję i segreguję”. Przedszkolaki otrzymały ponadto budki lęgowe i karmiki, które zostaną wykorzystane podczas zajęć i akcji edukacyjnych w zakresie ochrony przyrody i troski o zwierzęta.

 
 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H